SUP Cam Donanım Üreticisi

SUP MFG LIMITED profesyonel bir cam donanım üretim kapasitesidir, fabrikamız şu ürünleri üretmektedir: banyo donanımı, mimari cam armatürler, ev donanımı…vb. Yılların endüstri tecrübesi ve mükemmel teknolojiden sonra, tek bir sistemde ürün tasarımı, üretimi, satışı ve servis sonrası hizmetlerine ulaştık. Şirket, Jiang He /Jiangzhao yüksek hızlı değişim, Nanlu Sanayi bölgesi, Duruan kasabası, Pengjiang bölgesi, Jiangmen şehri, Guangdong’da bulunmaktadır. Mevcut fabrika alanı, üstün konumu ile 26.000 metrekaredir.

Lazer kesim makinesi, delme, freze makinesi, CNC makinesi, delme, kaynak, kesme, parlatma ve bükme makinesi vb. gibi gelişmiş üretim ekipmanlarıyla donatılmış şirket. Gelişmiş otomatik üretim ekipmanları, yetenekli üretim teknolojisi, %100 QC kalite güvencesi, yeni ürün tasarımı ve geliştirme fikirlerine şaşmadan bağlı deneyimli profesyoneller, kurumsal ekibin yüksek kaliteli hizmet sistemi ve yüksek kaliteli ürünler yaratmasına öncülük ediyor. Firmamız cam donanım alanında uzmanlaşmıştır ve bir dizi tasarım patenti alan, endüstride önemli ölçüde üstün olan ve yerli ve yabancı alıcı ve acentelerin beğenisini kazanan LED serisi cam aksesuarları tasarlama ve üretme konusunda öncüdür.

Tarihimiz

Jiangmen, Guangdong, Çin’de donanım için önemli bir üretim merkezidir. SUP böyle bir halka aynanın altında doğdu. SUP Hardware 2010 yılında kuruldu. Kurucu, tüm endüstrinin ağırlıklı olarak düşük kaliteli ürünler geliştirdiğini ve müşterilerin yüksek kaliteli ürünler için ihtiyaçlarını karşılamanın zor olduğunu fark etti. Yucheng, yüksek kaliteli cam donanım ürünlerinin araştırma, geliştirme ve üretimine odaklanmaktadır. Birçok yerli ve yabancı müşteriye yüksek kaliteli ürünler sunmak.
12 yıllık gelişmeden sonra, iş Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Birleşik Krallık, Fransa, Japonya, Güney Kore, Rusya, İtalya ve diğer Avrupa ülkeleri dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesine yayıldı. Yeni mimari mükemmellik ve performans seviyelerini destekleyen olağanüstü cam donanım oluşturan çözümler sunmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda ürün, yüksek kalitenin altında fiyat avantajına sahip olup, kalite ve fiyat optimize edilmiştir. Zamanında teslim edilen ve kurulumu kolay ürünler müşterilerden olumlu yorumlar almaya devam ediyor.

Neden SUP Glass Donanımı Seçmelisiniz?

hammadde
Hammadde olarak ince cilalı saf bakır, yüksek kaliteli çinko alaşımı veya titanyum alaşımı kullanarak yapı sıkı, ağırlık ağır ve el hissi kalın.
Döküm, bitirme işlemi
Büyük ölçekli hassas bilgisayar kontrollü kalıp döküm takım tezgahları ve dijital hassas takım tezgahları kullanarak, boşluğun yüzeyi pürüzsüz, düz, gözenekler, ipek kusurları ve diğer fenomenler olmadan. Taşlama ve parlatma işlemi titizdir ve işlem çoktur.
Kaplama
Kesinlikle uluslararası galvanik işlem standartlarına uygun olarak ithal ham bakır kullanılır ve bakır kaplama, nikel kaplama ve krom kaplama olmak üzere üç işlemden geçmiştir. Yapı kompakttır, kaplama tekdüzedir, “renkli yüzey” nettir, kaplamanın kalınlığı genellikle 30 mikrondan fazladır ve kaplamanın yüzeyinde çizik ve çapak yoktur.
paket
güzel ambalaj tasarımı ve baskısı ile kraft-kağit kutu.

Bootstrap