Çerçevesiz duşakabin nedir?

Çerçevesiz duşakabin nedir?

Görüntüleme: 344     Yazar: Çin SUP Cam Donanımı      Yayın Zamanı: 07/23/2022      Menşei: https://www.glasshardwarefactory.com

İster yeni bir duş ekliyor, ister mevcut olanı güncelliyor olun, en önemli hususlardan biri seçeceğiniz duş kapısı seçeneğidir. Muhafaza seçiminiz cam kadar şeffaf görünse de, aslında biraz daha karmaşıktır.

Bilmeniz gereken gerçekler, duş alanınızın tam boyutlarını, duş ile diğer armatürler arasında ne kadar yeriniz olduğunu, günlük duş temizliğine ne kadar zaman ayırmak istediğinizi ve gördüğünüz çerçevesiz duş kapılarının bir tasarım blogu, yaşam tarzınız ve cüzdanınız için gerçekten en uygun olanlardır. Neyse ki, çekici bir görünüm sunan çok sayıda çerçeveli ve çerçevesiz seçenek var.

Farklı cam donanım kitleri ile birlikte seçim yapabileceğiniz birkaç duş kapısı stili vardır. Burada, alanınız için hangi türün en iyi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak seçenekler hakkında bilgi edinin ve SUP cam donanımları size banyo duş camı donanımı hakkında her şeyi sunabilir.

Önce büyük soruları aradan çıkaralım: Çerçevesiz duş kabini nedir ve neden herkes bir tane istiyor?

“Çerçevesiz” bir duş kabini, dış kenarlarında metal desteği gerektirmeyen sağlam temperli cam (genellikle 3/8 inç ila 1/2 inç kalınlığında) kullanır. Sonuç, görsel engellerden arındırılmış şık, modern bir görünümdür. Aslında çerçevesiz seçeneklerin bu kadar popüler olmasının bir nedeni, güzel taş işçiliğini, karmaşık karo tasarımlarını ve parıldayan donanımları sergilemeye yardımcı olmalarıdır. Çerçevesiz duş kapıları, zamanla su birikintisi oluşturan contalar içermediğinden, temizlenmesi en kolay tiptir.

Akılda tutulması gereken bir şey, çerçevesiz kapıların genellikle bir miktar metal içermesidir. Çerçevesiz üniteler, herhangi bir sabit panel, menteşe ve tutamak üzerindeki klipsler dışında neredeyse metalsiz olabilir. Ayrıca, “çerçevesiz” terimi, üst kenarı ve yanları boyunca çerçeveli kapılar için de geçerli olabilir. Bu tür kurulum her zaman olmasa da bazen “yarı çerçevesiz” olarak adlandırılır.

Fiyat hakkında bir kelime: Çerçevesiz bir duş, genellikle temel, metal kaplı bir modelin iki katı kadar maliyetlidir. Ek olarak, çerçevesiz duş kapıları doğru şekilde takılmazsa sızdırabilir, bu nedenle saygın bir müteahhitle çalışmak ve duş teknenizin drenaja doğru eğimli olmasını sağlamak önemlidir.

YAKIN ZAMANDA GÖNDERİLENLER

> Duş odası yapmak için hangi donanım malzemesi daha iyidir? Duş odası şirketi sizin için cevaplıyor

> Çerçevesiz bir duş odası nasıl inşa edilir?

> Duşlu Küvet Nasıl Değiştirilir

> Çerçevesiz duşakabin nedir?

> Sürgülü ahşap kapı makarası kiti: Evi Bölmeden Alanı Bölmek

> Sürgülü Cam Kapı Kolay Kurulum: Daha Fazla Montaj Seçeneği, Daha Az Dağınıklık

> SUP sürgülü duş kapısı cam donanım kiti: Çoklu Çözüm Mevcuttur

> SUP ,Cam donanım üreticisi, Çerçevesiz cam duş en popüler seçimdir

posta etiketi

ilgili ürünler

Bootstrap