Ofis çerçevesiz Cam Muhafazalar

Ofis Bölümleri
Cam ofis bölmeleri, ticari ofis ortamlarında giderek daha popüler hale geliyor. Profesyonel olarak monte edilen yerden tavana cam duvarlar, müşterilere standart duvarlı ofislere çağdaş bir alternatif sunar. Cam bölmeler, normal duvarlı ofislere göre bina sakinlerinin gelişmiş bir ferahlık hissi, doğal ışıkta bir artış ve iyileştirilmiş ses yalıtımının keyfini çıkarmasını sağlar. SUP Cam Donanım, müşterilere herhangi bir ofis ortamına yenilenmiş bir zenginlik duygusu getiriyor.

Cam kapı silindir takımı SD111

Cam ofis duvarları ve kapıları modern, açık , herhangi bir ofise profesyonel tasarım. Ofisiniz, geleneksel duvarları değiştirerek ve alanı açarak, ekip dahil bir alan oluşturarak doğal ışığı en üst düzeye çıkarabilir ve üretkenliği artırırken duvarlı muhafazaların ses sönümleyici çekiciliğini en üst düzeye çıkarabilir.

Her ofis farklı olduğu için cam duvarlar için tasarım olmalıdır. Bu tamamen özelleştirilmiş ofis çözümü, görsel olarak modern, profesyonel ve hatta daha rustik bir ev tarzının tamamlayıcısı olabilir.

Çerçevesiz mimari cam duvarlar ve kapılar, görsel kesintileri en aza indirirken, donanım menteşelerini ve kulpları azaltır ya da mevcut tasarımın tamamlayıcı aksanları olarak kullanır. Kapılar, panelleri askıya alan üst kısımdaki donanım ile kayar veya bir veya iki yöne kolaylıkla açılabilen menteşeli olabilir.

Çerçeveli cam duvarlar ve kapılar, tüm ofis alanının tasarım akışıyla çalışan benzersiz bir tasarım oluşturmak için her panel ve kapı arasında cesur görsel çizgiler kullanır. Bu sert çizgiler, daha belirgin bir alan yaratırken, doğal ışığın bölmeli odalar arasında akmasına izin verir.

Daha fazla mahremiyet isteniyorsa, cam paneller bir renk, doku veya tasarım içerebilir. Sisli çizgiler ve şekiller, diğer ofislerdeki özel görüşmeleri ve karşılaşmaları korurken ışığın içeri girmesine izin verebilir. Kişiselleştirilmiş ve profesyonel bir görünüm için logolar ve metinler bile eklenebilir.

Cam, sağlamlık ve dayanıklılık için temperlenmiştir, temizlenmesi kolaydır ve istenmeyen girişleri önlemek için kapıya bir kilit entegre edilebilir. SUP Glasss Hardware, pürüzsüz ve sessiz kapatmalar ve sürgüler için en kaliteli donanımı sunar.

Cam duvarların ve kapıların ofis alanınızın görünümünü nasıl değiştirebileceğini görmek için bugün bizi arayın ve tüm seçenekleri gözden geçirelim ve alanınızı modern zarafetle zenginleştirecek özelleştirilmiş bir tasarım yapalım.

Bootstrap