Duş Odası Donanımı

SUP duş odası donanımı, pratiklik ve görünüm açısından emsallerinin çok ötesindedir. Her ürün fabrikadan çıkmadan önce, güvenli, sağlam ve uzun ömürlü olduğunu belirlemek için tekrar tekrar test edilmelidir. Sade ve zarif görünen ama sade olmayan sade bir tasarım stili benimser ve SUP kalite arayışını her yere yansıtır.

Banyo Tüpü Konektörü

Duş odasının donanım aksesuarları esas olarak bakır ve paslanmaz çelikten, 59# bakır ve 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır ve duvar klipsleri ve menteşeler genellikle 59'dan yapılmıştır. # bakır. En iyi sertliğe ve esnekliğe sahiptir. Duş odasının performansını ve hizmet ömrünü etkin bir şekilde garanti eden yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Özelleştirilmiş tanınmış duş odası markalarının ürünleri pahalı olsa da, deneyim daha iyidir.
Bakır bağlantıların kaplama kalınlığı 11um'dur ve 24 saatlik tuz püskürtme testi ile yüzey kaplama kalitesi ondan fazla kaliteye ulaşır. Uzun süreli kullanımdan sonra yüzeyde siyah noktalar, kabarcıklar, delaminasyon ve diğer fenomenler yoktur. Duş odasında kullanılan paslanmaz çelik malzemeler, sektörde en çok kullanılan 304 paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik aksesuarlar, ayna efekti, güçlü metal doku elde etmek için gelişmiş işleme ekipmanları kullanarak standart 304 paslanmaz çelik malzeme kullanarak kalıpları kendi başlarına açacak şekilde tasarlanmıştır.
Duş
Bileşen kategorisi: eksantrik tekerlek PXL, elastik tekerlek TTL, denge tekerleği BDL, tek sarkaçlı çift tekerlek DBSL, elastik tekerlek çift tekerlek TTSL, bel tambur tekerleği YGL, bel tamburu çift tekerlek YGSL; tek tekerlek, çift tekerlek, dört tekerlek süspansiyon, süspansiyon vb.
Aksesuarlar: paslanmaz çelik rulman kasnağı serisi, rulman çelik rulman kasnağı serisi, pas önleyici karıştırma silindiri, donanım ve plastik aksesuarlar, standart dışı rulmanlar, paslanmaz çelik bilyeler, hassas rulman çelik metrik çelik bilyeler, vb.
Alüminyum çerçeve Açık Gümüş, Kum Gümüşü, Mat Gümüş ve Fırçalanmış renklerde mevcuttur. Aynı renk alüminyum alaşımlı taş taban ve alçak lavabo ile kullanılabilir. Bu cam iki açık renkli cam ve mavi cam olarak mevcuttur. Banyo ekipmanlarının tarzı sadece çeşitli ve giderek daha rafine hale gelmekle kalmıyor, aynı zamanda küvetin şekli, malzemenin ifadesi, lavabonun şeklinin değişmesi, duş başlığının şeklinin değişmesi, banyonun tarzı. tuvalet ve dolabın değişmesi.
Duş
Sıhhi ekipman seçimi, kişisel yaşam alışkanlıklarını ve fonksiyonel kullanım gerekliliklerini dikkate almalıdır. Ayrıca alan tahsisi de alımları etkileyen bir faktördür. Mekanın büyüklüğü, desenin dağılımı için banyonun şeklini seçmek çok önemlidir. Banyo ekipmanlarının tarzı düşünüldüğünde kişinin kendi estetik tercihlerini vurgulamasının yanı sıra alan, renk vb. kombinasyonu da seçimi etkileyen kilit noktadır.

Duş odalarında yaygın olarak kullanılan donanım aksesuarları başlıca şunları içerir: miller, menteşeler, kasnaklar, kılavuz raylar, kulplar, su tutma şeritleri vb.
1. Döner mil ve menteşe
Şaft ve menteşe, döner kapılı duş odasında kullanılır. Şaft veya menteşe ne olursa olsun, duş odasındaki masif camın (sabit cam) ve yaşayan camın (hareketli cam) açılıp kapanma dönüşünü bağlamak için kullanılır.
Dönen şaft, dönen işlerde eğilme momenti ve torku taşıyan şaft yapısı için kullanılır. Görünüm menteşeninkine benzer ve yapı menteşeninkinden daha basittir.
Menteşe olarak da bilinen menteşe, orta eksen etrafında da ileri geri dönen metal levhalardan oluşan iki katlı bir yapıdır.
2. Kılavuz raylar ve makaralar
Push-pull duş kabinlerinde makara ve ray kombinasyonu kullanılmaktadır. İki ana malzeme vardır: alüminyum alaşım ve paslanmaz çelik kaplı alüminyum alaşım.
Sürgülü kapılı duş odasının üst ve alt kılavuz rayları olan kasnak, kendinden yağlama etkisine sahip ve sorunsuz bir şekilde kayan çift kasnak yapısını benimser.
3. Kolu
Farklı banyo stillerini karşılamak için çeşitli duş kolları vardır. Malzeme olarak duş odasında kullanılan kulp ağırlıklı olarak paslanmaz çelik ve çinko alaşımından yapılmıştır.
4. Su tutma şeridi
Su tutma şeridinin işlevi, banyodaki suyun yer karolarından kuru alana sızmasını önlemektir.

Ürünün Kullanımı

Bootstrap