Sürgülü Kapı Sistemleri

SUP , çerçevesiz bir donanım şirketi, çerçevesiz duş kapısı donanımı üreticileri ve cam kapı donanımı üreticileri olarak, çok çeşitli düz Çerçevesiz Sürgülü Duş Kapıları ve Muhafazaları sunuyoruz. Her stilin kendine özgü bir uygulaması vardır ve bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için havlu çubukları, tutamaklar, düğmeler veya ek cam panellerin bir kombinasyonu ile yapılandırılabilir. Bu estetik açıdan çekici cam duş kabinleri, uzun süre dayanacak ve lüks bir deneyimi garanti edecek şekilde üretilmiştir.

Cam donanım inovasyonu ve tasarımında endüstri lideri olan SUP , cam bağlantı parçaları, cam kapı rayları, cam sürgülü sistemler, mimari cam kilitleme ürünleri dahil olmak üzere eksiksiz bir duş odası camı ve bina camı çözümleri sunar.

Kayar Kapı

Çözümler: Kayar Kapı
Model Numarası: SD111
Uygulama: Otel, Villa, Apartman, Ofis Binası, Hastane, Okul, AVM, Spor Mekanları, Eğlence Tesisleri, Süpermarket, Depo, Atölye, Park.

Harika manzaralar için sürgülü cam kapılar – doğal aydınlatmayı iyileştirin; ve temiz hava ekleyin. Ayrıca sürgülü cam kapılar, bazı alanlarda, bir evin iç odaları ile teraslar, teraslar, balkonlar, teraslar ve bahçeler, arka bahçeler, barbeküler veya yüzme havuzları arasındaki kapılar olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu durumda, genellikle veranda kapıları olarak adlandırılırlar. Ayrıca ses geçirmez ancak görsel olarak erişilebilir bir özel ofis alanı sağlamak için iç tasarımda, genellikle ofislerde ve araba satış alanlarında kullanılırlar. Konut iç mekanlarında, geleneksel 'Shoji' kapılar, gün ışığının konutun içine daha fazla nüfuz etmesine ve iç mekan hissini genişletmesine izin vermek için genellikle yarı saydam 'buzlu' cam kullanılarak çoğaltılır.

1. Germe alanı

Cam kapı kullanımı görsel olarak mekanın daha ferah ve geniş görünmesini sağlarken, şeffaf cam ise görüş hattını genişletir, mekan hissini genişletir ve mekanın olağanüstü açık görünmesini sağlar. Tüm duvar camla bölünürse, mekanın görsel açıklığı en az iki katına çıkarılabilir ve yeterince geniş veya ferah olmayan bir mekanda bile bunaltıcı hissettirmez.

2. Aydınlatmayı optimize edin

Cam, mükemmel ışık geçirgenliğine ve şeffaflığa sahip bir malzemedir. Cam kapı kullanımı katı malzemeler gibi ışığı engellemeyecektir. Kristal berraklığında cam, ışığın odanın içinden engellenmeden geçmesine izin verebilir, böylece alan yeterli parlaklığa sahip olur. Daha az ideal aydınlatmaya sahip bazı odalar için, cam kapılar ışığın kırılması yoluyla alana daha fazla ışık getirerek alanı daha parlak hale getirebilir.

3. Aralıklı olarak

Mekan yerleşimi için cam kapı seçmenin avantajı, bölmenin bölmeli olmaması ve bölmenin sürekli olmasıdır. Geleneksel bölme malzemeleri için tuğla duvarlar, çimento, ahşap, metal vb. iç ve dış mekanları tamamen ayıracaktır. Ama aslında, hayatımızdaki birçok bitişik uzay alanının çoğu zaman bazı bağlantılara sahip olması gerekir. Cam kapı, alanı bölme işlevini çok iyi tamamlar, ancak mekanın tamamen ayrılmaması için belirli bir mekansal bağlantıyı korur.

Cam sürgülü kapılar, biri sert ve diğeri yumuşak olan eterik gazlı bez perdelerle uyumlu olup, balkon ve oturma odasını sonsuz derecede çekici kılmaktadır. Gazlı bez ve sürgülü kapıların kombinasyonu, mekan stilinin özelliklerini vurgulayarak evin hareketli bölme tasarımını oluşturur. Cam sürgülü kapı ve pembe tül perde, benzersiz bir alan mizacını gösterir. Sürgülü cam sürgülü kapı şeffaf ve parlaktır ve aynı zamanda çok yerden tasarruf sağlar. Ayrı duş odasında cam sürgülü kapı üzerindeki ilginç çıkartmalar banyoya canlılık katıyor. Cam sürgülü kapı, banyoyu yatak odasından ayırarak, ayrı ve sürekli bir alan hissi yaratıyor. Küçük banyo, banyo alanını ve tuvalet alanını etkili bir şekilde ayırmak için cam sürgülü kapılar kullanır. Sürgülü cam kapılar, duş alanını ayırırken banyoyu daha modern ve şık hale getiriyor. Sökülebilir cam sürgülü kapı, banyo için fonksiyonel alanı ayırarak alanı daha katmanlı hale getirir. Ayırma işlevine sahip sürgülü kapı, banyo sırasında yayılan su damlacıklarını ve buharı etkili bir şekilde engeller.

Ürünün Kullanımı

Bootstrap