Cam Donanım Çözümleri

SUP Cam Menteşeler, Armatürler ve Duş Menteşelerinden oluşan geniş ürün yelpazesi, azami özen ve hassasiyetle üretilir. Bu menteşeler endüstriyel, evsel ve ticari standartlara uygun olarak birinci sınıf hammaddeler ve en son teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır. Sunduğumuz menteşeler, çeşitli kalite parametrelerine karşı denetim altında sıkı bir şekilde test edilmekte ve benzersiz özellikleri nedeniyle ulusal ve uluslararası pazarlarda yüksek talep görmektedir.

Geniş endüstriyel deneyimimiz, müşterilerimize optimum kalite ve yüksek işlevsellik için takdir edilen geniş bir Duş Menteşesi yelpazesi sunmamızı sağlar. Çeşitli ebat ve tasarımlarda sunulan bu ürünlerden bazıları ayarlanabilir gerilime sahip olup, müşterinin yönüne ve tercihine göre monte edilebilmektedir.

Farklı Duş Odası Cam Donanım Uygulaması

Sabit Ekran

Kapı

Kapı ve Panel

Köşe Duşu

Neo-Açılı Duş

Tek Sürme

Bypass Sürme

12 yıllık cam donanım üreticisi en hızlı OEM ve ODM çözümlerine odaklanır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilebilen çok çeşitli tam kapsamlı mimari, iç tasarım ve çevresel cam hizmetleri sunuyoruz. Ekibimiz, konut veya ticari projeleriniz için en iyi çözüme ulaşmak için doğrudan sizinle birlikte çalışır.

Sürgülü Kapı Sistemleri

Duş Odası Donanımı

Mimari Cam Armatürler

Banyo aksesuarları

Ofis Çerçevesiz Cam Muhafazalar

Duvar Routel Cam Örümcek Donanımı

Bootstrap