SUP ,Cam donanım üreticisi, Çerçevesiz cam duş en popüler seçimdir

SUP ,Cam donanım üreticisi, Çerçevesiz cam duş en popüler seçimdir

Görüntüleme: 348     Yazar: Çin SUP Cam Donanımı      Yayın Zamanı: 06/18/2022      Menşei: https://www.glasshardwarefactory.com

Modern dünyada çerçevesiz cam duş en popüler seçimdir.

Duşunuz için açık, kusursuz, gerçekten spa benzeri bir etki istiyorsanız çerçevesiz hala gitmeniz gereken yol. Cam duş kapısı panelleri, daha sonra duvarlara bağlanan menteşelere bağlanır. Sabit panel ve 5/8″ güvenlik camlı menteşeli kapının birleşimidir. Menteşeler dışında tek donanım kapı kolu ve havluluk.

Standart cam duş kapıları 1/2 “veya 3/8″ kalınlığındadır. Çerçevesiz kapılar 5/8” kalınlığında olmalıdır. Her şey, kırıldığında hayatınız için tehlikeli parçalara ayrılmayan küçük parçalara ayrılan güvenlik camından yapılmalıdır!

Cam duş kapınızın tüm kenarları bitmiş veya cilalı olmalıdır!
Şeffaf cam duş kapısı güçlü bir trend olmaya devam ediyor. Şık duş armatürleri ve fayans veya taş yüzey kaplamaları sergileyerek banyoda açık bir görünüm sağlar.

Renkli cam duş kapıları, Amerika'nın banyolar için favori beyazını ve musluklar, duşlar ve kontroller için taş, fayans ve metali tamamlamak için gri, bronz veya mavi gibi narin, doğal tonlarda gelir.

Kazınmış cam duş kapısı, şeffaf cam üzerine işlenen opak desen sayesinde mahremiyet sağlar.

SUP HARDWARE, bir cam donanım üreticisidir.

Ev için cam donanım ürünleri sunuyoruz. Bu ürünler en yüksek kalitede paslanmaz çelik 304, pirinç veya alüminyumdan yapılmıştır.

SUP donanımı OEM ve ODM paslanmaz çelik cam donanım, duş kapı menteşeleri, kapı çekme, çift menteşe, alüminyum hige, cam kelepçe, sürgülü set, sürgülü kapı kolu, cam kapı kolu, banyo destek çubuğu, duş kapısı topuzu dahil.

Donanım tasarımı ve üretimi sağlıyoruz ve eksiksiz bir donanım çözümleri seti sunuyoruz. Duş odalarında, banyo kapılarında vb. kullanılır. Size üstün kaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar, zamanında teslimat ve güvenilir hizmet tedarikçisi sunuyoruz.

Cam donanım hammaddeleri
Hammadde olarak ince cilalı saf bakır, yüksek kaliteli çinko alaşımı veya titanyum alaşımı kullanarak yapı sıkı, ağırlık ağır ve el hissi kalın.
Döküm, bitirme işlemi

Büyük ölçekli hassas bilgisayar kontrollü kalıp döküm takım tezgahları ve dijital hassas takım tezgahları kullanarak, boşluğun yüzeyi pürüzsüz, düz, gözenekler, ipek kusurları ve diğer fenomenler olmadan. Taşlama ve parlatma işlemi titizdir ve işlem çoktur.

Kaplama
Kesinlikle uluslararası galvanik işlem standartlarına uygun olarak ithal ham bakır kullanılır ve bakır kaplama, nikel kaplama ve krom kaplama olmak üzere üç işlemden geçmiştir. Yapı kompakttır, kaplama homojendir, “renkli yüzey” nettir, kaplamanın kalınlığı genellikle 30 mikrondan fazladır ve kaplamanın yüzeyinde çizik ve çapak yoktur.

paket
güzel ambalaj tasarımı ve baskısı ile kraft-kağit kutu.

Bizimle iletişime geçin, mükemmel çerçevesiz cam duşu inşa etmek için istediğiniz cam donanımı sunalım!

YAKIN ZAMANDA GÖNDERİLENLER

> Duş odası yapmak için hangi donanım malzemesi daha iyidir? Duş odası şirketi sizin için cevaplıyor

> Çerçevesiz bir duş odası nasıl inşa edilir?

> Duşlu Küvet Nasıl Değiştirilir

> Çerçevesiz duşakabin nedir?

> Sürgülü ahşap kapı makarası kiti: Evi Bölmeden Alanı Bölmek

> Sürgülü Cam Kapı Kolay Kurulum: Daha Fazla Montaj Seçeneği, Daha Az Dağınıklık

> SUP sürgülü duş kapısı cam donanım kiti: Çoklu Çözüm Mevcuttur

> SUP ,Cam donanım üreticisi, Çerçevesiz cam duş en popüler seçimdir

posta etiketi

ilgili ürünler

Bootstrap