Sürgülü ahşap kapı makarası kiti: Evi Bölmeden Alanı Bölmek

Sürgülü ahşap kapı makarası kiti: Evi Bölmeden Alanı Bölmek

Görüntüleme: 326     Yazar: Çin SUP Cam Donanımı      Yayın Zamanı: 07/21/2022      Menşei: https://www.glasshardwarefactory.com

Evi Bölmeden Alanı Bölmek

SUP kayar kapı donanımının özel kayar kapı paneli, bir sürekli dişli çubuk ile birbirine cıvatalanmış on adet 52″ genişliğinde kirişten yapılmıştır. Muazzam kapı paneli, muazzam bir alan uyarlanabilirliği yaratır. Eve katılmak için açılabilir veya ikiye bölmek için kapatılabilir.

İç tasarımcı, “Sürgülü kapı, büyük oda ile iki yatak odasına ve banyoya açılan koridor arasında ayarlanabilir bir mahremiyet perdesi sağlıyor” dedi. “Sürgülü kapının mekanımıza kattığı esnekliği seviyoruz.”

Etkiyi tamamlamak için doğru kayar kapı donanımını bulmak çok önemliydi. Tasarımcı sahayı inceledi ve SUP kayar kapı donanımından, özellikle de kayar makaralı setten etkilenerek ayrıldı.

Mansfield, “Sürgülü kapı donanımı şirketlerini araştırdıktan sonra, SUP donanımının gidilecek yol olduğu hızla ortaya çıktı” dedi. ” SUP kayar kapı donanımının büyük boy poyrasız yatakları tek kelimeyle büyüleyici ve donanımın kalitesi düş kırıklığına uğratmadı. Siyah Paslanmaz kaplama üzerindeki doğrusal fırça, yakından inanılmaz görünüyor.”

SUP sürgülü kapı donanımının Siyah Paslanmaz kaplaması, zengin siyah renginde kaybolmayan ince bir damarlanma özelliğine sahiptir. İnce fırça dokunuşu pürüzsüzdür ancak ahşap kapıda bulunan daha abartılı doku ile iyi çalışan donanıma sofistike bir doku ekler.

YAKIN ZAMANDA GÖNDERİLENLER

> Duş odası yapmak için hangi donanım malzemesi daha iyidir? Duş odası şirketi sizin için cevaplıyor

> Çerçevesiz bir duş odası nasıl inşa edilir?

> Duşlu Küvet Nasıl Değiştirilir

> Çerçevesiz duşakabin nedir?

> Sürgülü ahşap kapı makarası kiti: Evi Bölmeden Alanı Bölmek

> Sürgülü Cam Kapı Kolay Kurulum: Daha Fazla Montaj Seçeneği, Daha Az Dağınıklık

> SUP sürgülü duş kapısı cam donanım kiti: Çoklu Çözüm Mevcuttur

> SUP ,Cam donanım üreticisi, Çerçevesiz cam duş en popüler seçimdir

posta etiketi

ilgili ürünler

Bootstrap