Sürgülü Cam Kapı Kolay Kurulum: Daha Fazla Montaj Seçeneği, Daha Az Dağınıklık

Sürgülü Cam Kapı Kolay Kurulum: Daha Fazla Montaj Seçeneği, Daha Az Dağınıklık

Görüntüleme: 254     Yazar: Çin SUP Cam Donanımı      Yayın Zamanı: 07/21/2022      Menşei: https://www.glasshardwarefactory.com

Tekli ve iki parçalı konfigürasyonlardaki SUP kayar ahır kapısı donanım sistemi, temiz bir ray görünümünü korumak için gerçekten gizli bağlantılara sahip basit, modern bir tasarıma sahiptir.

Şimdi, üçüncü bir yapılandırma seçeneği sunmaktan gurur duyuyoruz – baypas etme.

Bypass eden donanımların çoğu, sistemi desteklemek için rahatsız edici metal destekler gerektirse de, SUP özel haddelenmiş paleti, SUP benzersiz görünümünü veren aynı gizli bağlantı elemanlarına sahip bypass konfigürasyonlarını desteklemek için yeterli yanal sertliğe sahiptir. Bu, olması gereken yerde, kapılarınızda daha fazla dikkat anlamına gelir.

Baypas konfigürasyonu iki şekilde kurulabilir. Daha fazla tasarım özgürlüğü için her biri 100 kg'a kadar olan kapı panellerini kullanmak için bir merkez montaj parçası ile kurun. Bu yöntem daha ağır kapılara izin verirken, kapı panelleri orta montaj noktasına uyum sağlamak için 10″ üst üste binecektir. Bu, daha büyük, daha ağır panellerin gerekli olduğu daha geniş kapı açıklıkları için mükemmel bir çözümdür.

En aza indirilmiş kapı paneli örtüşmesi için 75 kg'a kadar olan kapı panelleri için orta montaj olmadan kurun. Bu daha esnek yöntem, her inçin önemli olduğu daha dar kapı açıklıkları için mükemmel bir çözümdür.

Ve tüm bu seçenekler, SUP kapı stoplarının sonsuz ayarlanabilirliğini korur. SUP kayar cam kapı donanım setinin benzersiz bir özelliği olan Alyen anahtarının bir dokunuşu ile kapı hareketinizi saniyeler içinde değiştirin.

Zarif, düzenli geçişli kapılar – SUP cam donanımının bir endüstriye öncülük etmesinin bir yolu daha.

YAKIN ZAMANDA GÖNDERİLENLER

> Duş odası yapmak için hangi donanım malzemesi daha iyidir? Duş odası şirketi sizin için cevaplıyor

> Çerçevesiz bir duş odası nasıl inşa edilir?

> Duşlu Küvet Nasıl Değiştirilir

> Çerçevesiz duşakabin nedir?

> Sürgülü ahşap kapı makarası kiti: Evi Bölmeden Alanı Bölmek

> Sürgülü Cam Kapı Kolay Kurulum: Daha Fazla Montaj Seçeneği, Daha Az Dağınıklık

> SUP sürgülü duş kapısı cam donanım kiti: Çoklu Çözüm Mevcuttur

> SUP ,Cam donanım üreticisi, Çerçevesiz cam duş en popüler seçimdir

posta etiketi

ilgili ürünler

Bootstrap