Çerçevesiz bir duş odası nasıl inşa edilir?

Çerçevesiz bir duş odası nasıl inşa edilir?

Görüntüleme: 368     Yazar: Çin SUP Cam Donanımı      Yayın Zamanı: 08/20/2022      Menşei: https://www.glasshardwarefactory.com

Yeni evinizi süslemeyi veya eski banyonuzu yenilemeyi mi planlıyorsunuz? Ve kendi hayalinizdeki duş odasını DIY'yi denemek ister misiniz?

Kendin yap çerçevesiz duş odanızı doğru bir cam kapı tedarikçisiyle inşa etmek kolay bir iştir. Cam Donanım doğru olan olacaktır.

Cam Donanımımızı kullanarak özel duş kapısı muhafazanızı oluşturun.

Hayallerinizdeki çerçevesiz duş kapısı muhafazasını inşa etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Bize ulaşın, cam donanım ihtiyacınızı bize gönderin, size banyonuz için mükemmel donanımı sunalım.

Glass Hardware'den Öneriler:

kapı salıncak
Tipik kapılar 28″ ila 30″ genişliğindedir. Genellikle 24″ten küçük veya 34″ten daha geniş kapılardan kaçınmaya çalışırız. Kapılar hem içeri hem de dışarı 180 derece döner. Tuvalet, makyaj masası veya havluluk gibi engellerden kaçınmak için yeterli alan planlamanız gerekir. Duşun iç kısmında, yağmur başlıkları gibi armatürler için boşluk olduğundan emin olun. Kapının genellikle duş kontrolleri ile duşun aynı tarafında sallanması tavsiye edilir. Bu sayede kapı açılarak duşa girilebilir ve kontrollere en kısa sürede ulaşılır. Duştan çıkarken kapı içeri girer ve yere değil tabana damlar.

Sabit Paneller
Kapı ile aynı düzlemde olan sabit paneller “inline” paneller olarak kabul edilir. Tam yükseklikte veya banklar üzerinde çentikli, midilli duvarlarında çentikli veya tırmıklı olabilirler.

Bir bankın üzerinden geçmek veya bir midilli duvarında yukarı çıkmak için bir panelin çentiklenmesi gerekiyorsa, buna “step-up” panel de denir. Bu, tasarımınızın bir parçasıysa, panel üzerindeki ayağın en az 4″ ve çentiğin en az 2,5″ derinliğinde olduğundan emin olmanız gerekir. Herhangi bir sorunuz varsa bunu tartışmak için bizi arayın.

Duşun önüne 90 derecelik (veya özel bir açıda) olan panellere “dönüş” panelleri denir. Dönüş panelinin inline panel ile birleştiği köşede stabilite için gönyeli bağlantı ve silikon kullanıyoruz. Bazen daha fazla stabilite için bu kesişme noktasında camın üstünde küçük bir kelepçe kullanmak da gereklidir.

Fayans, kanal ve klipslere sabit cam panel takmak için iki temel seçenek vardır. Kanal şıktır ve cama engelsiz bir görünüm sağlar. Kanal ayrıca harika bir su sızdırmazlığı sağlar ve kaldırım kenarındaki su bariyerinin delinmesini gerektirmez. Klipler şık ve tekniktir. Klipsler, ihtiyaç duydukları ek cam üretimi ve kurulum süresi nedeniyle biraz maliyet ekler. Bazı tasarımlar, daha iyi uzun vadeli su performansı ile harika bir görünüm için yanda klipsler ve altta kanal içerir.

Yükseklik
Genellikle duşakabin yüksekliğinin duş başlığının biraz üzerinde olmasını öneririz. Kapı yüksekliği 84″ ağırlığına ulaştığında bir sorun olabilir. Ayrıca, buharın kaçmasına izin vermek için muhafazanın üstü ile tavan arasında yeterli boşluk bırakmayı da düşünmelisiniz. En az 6 inç boşluk bırakmak iyi bir kuraldır.

Menteşe, Destek ve Kapı Desteği
En şık ve en uygun maliyetli tasarım, kapıyı duvara menteşelemektir. Çerçevesiz kapılar ağırdır ve kapı duvara menteşelenirse karonun arkasında yapısal destek (saplama) gerektirir. Cam kapının karoyla buluşacağı yerde karonun arkasına destek için ikili veya üçlü çıtçıtlar olduğundan emin olun. Bu genellikle kaldırımın merkezidir. Bu, kaldırımın 12″ yukarısında ve camın üst kısmının 12″ altında ortalanmış saplamalar arasına 2X6 “kayış” takılarak da gerçekleştirilebilir. Bu, menteşe vidaları için uygun bir kavrama sağlayacak ve kurulum sırasında fayansların çatlama olasılığını büyük ölçüde azaltacaktır.

Mevcut karoya yeni bir kapı takılması durumunda menteşeleri takmak için dübeller kullanılabilir. Fişler çoğu zaman çalışır, ancak karoların çatlamasına neden olabilir.

Duvara menteşe (menteşeden cama) yapmazsanız, kasanız, kapı dönüşünün ağırlığını desteklemek için bir başlık gerektirecektir. Bir başlık için bir alternatif, kapıya stabilite sağlamak için kapıyı tavana destekleyen paneli çalıştırmaktır. Bu genellikle bir buhar duşunda yapılır.

Cam donanım
İki tip cam kapı vardır: menteşeli veya sürgülü, en büyük farkı kapı çalışma şeklidir, farklı cam kapı donanımları, sürgülü cam kapı sistemi veya menteşeli cam kapı sistemi kullanır.

Glass Hardware, banyo tadilatında devrim yaratan insanlardan gerçek inovasyonu deneyimliyor!

Cam donanım, örneğin menteşe, tutamak, konektör, kapı kolu, kayar silindir veya bağlantı parçaları gibi birçok farklı parça içerir. Neyse ki, yukarıda belirtilen şeyleri sunuyor. donanım armatürleri: Alüminyum Menteşe Serisi, Banyo Destek Çubukları, Cam Kelepçe Serisi, Cam Kapı Kolları, Küpeşte Montaj-Dahili, Sürgülü Kapı Donanımı, Duş Kapısı Kolları, Bu yüzden neden bizimle iletişime geçmiyorsunuz ve ne istediğinizi söyleyin, size yazalım yakında geri dön.

YAKIN ZAMANDA GÖNDERİLENLER

> Duş odası yapmak için hangi donanım malzemesi daha iyidir? Duş odası şirketi sizin için cevaplıyor

> Çerçevesiz bir duş odası nasıl inşa edilir?

> Duşlu Küvet Nasıl Değiştirilir

> Çerçevesiz duşakabin nedir?

> Sürgülü ahşap kapı makarası kiti: Evi Bölmeden Alanı Bölmek

> Sürgülü Cam Kapı Kolay Kurulum: Daha Fazla Montaj Seçeneği, Daha Az Dağınıklık

> SUP sürgülü duş kapısı cam donanım kiti: Çoklu Çözüm Mevcuttur

> SUP ,Cam donanım üreticisi, Çerçevesiz cam duş en popüler seçimdir

posta etiketi

ilgili ürünler

Bootstrap