Duş odası yapmak için hangi donanım malzemesi daha iyidir? Duş odası şirketi sizin için cevaplıyor

Duş odası yapmak için hangi donanım malzemesi daha iyidir? Duş odası şirketi sizin için cevaplıyor

Görüntüleme: 194     Yazar: Çin SUP Cam Donanımı      Yayın Zamanı: 02/05/2023      Menşei: https://www.glasshardwarefactory.com

Duş odası büyük bir maldır ve kullanılan malzemeler yüksek kaliteli olmalıdır, aksi takdirde kullanım etkisi etkilenir ve güvenlik garanti edilmez, bu nedenle malzeme seçimi çok önemlidir. Tüketiciler için iyi bir duş odasının nasıl seçileceği Emlak ürünleri özellikle önemlidir. Sonra, bunu duş odasıyla görüşelim!

Her şeyden önce, çerçevenin malzemesi en önemlisidir. Sonuçta, tüm duş odasını desteklemek gerekiyor. 304 paslanmaz çelik ve uzay alüminyum, piyasadaki en yaygın malzemelerdir. Paslanmaz çelik malzemeler pas direncinde güçlüdür, dayanıklıdır ve iyi ağırlık direncine sahiptir. 201, ancak bu malzeme iyi değil, bu nedenle 304 paslanmaz çeliği seçmek daha iyi olacaktır; uzay alüminyum malzemesi yüksek mukavemete, korozyon direncine sahiptir ve fiyatı pahalı değildir; bazı palet malzemeleri, aynı zamanda en iyi kalite olan paslanmaz çelik kaplı alüminyumdur. Evet, sonuçta, çift korumalı, daha iyi güvenlik ve stabiliteye sahip iki malzemeden yapılmıştır.

Cam Donanım Üreticisi
Cam Donanım Üreticisi

İkincisi, sapın malzemesidir. Genel olarak 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir ancak yüzeyin taşlanmış ve pahlanmış olmasına ve tuşenin pürüzsüz olup olmadığına dikkat etmek önemlidir. Bunlar çok önemlidir; manyetik şerit çevre dostu ve dayanıklıdır ve Güçlü manyetizma ve emiş özelliğine sahiptir, yalnızca su sızıntısını önlemekle kalmaz, aynı zamanda kapıyı açarken çarpma kuvvetini azaltır ve gürültüyü azaltır.

Çoğu kişi genellikle duş odasının tabanına bir su tutma şeridi veya bir alt lavabo takar, her ikisi de banyonun ıslak ve kuru ayrılmasını daha eksiksiz, uygun fiyatlı, güzel ve pratik hale getirebilir. Banyo iyi su geçirmez değildir. Bir alt lavabo kurulması tavsiye edilir. Su geçirmezlik iyi yapılmışsa, su tutma şeridi takılması yeterlidir.

'nin donanımı, çok çeşitli gizli cam kapı menteşesi seçenekleri sunar. Cam kapı fitingi olarak da adlandırılan; Bu menteşeler cam kapı uygulamaları için gereklidir. Matkaplı ve matkapsız versiyonları mevcuttur, bu donanım menteşeleri cam dolaplar için mükemmeldir. Cam kapı menteşesi seçimimiz, cam kapı pivot menteşelerini, çerçevesiz seçenekleri ve Avrupa stillerini içerir. Tüm gizli cam kapı menteşelerimiz, montaj için uygun vidalarla birlikte gelir. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, uygulamanız için doğru cam kapı donanımını bulacağınızdan eminiz.

YAKIN ZAMANDA GÖNDERİLENLER

> Duş odası yapmak için hangi donanım malzemesi daha iyidir? Duş odası şirketi sizin için cevaplıyor

> Çerçevesiz bir duş odası nasıl inşa edilir?

> Duşlu Küvet Nasıl Değiştirilir

> Çerçevesiz duşakabin nedir?

> Sürgülü ahşap kapı makarası kiti: Evi Bölmeden Alanı Bölmek

> Sürgülü Cam Kapı Kolay Kurulum: Daha Fazla Montaj Seçeneği, Daha Az Dağınıklık

> SUP sürgülü duş kapısı cam donanım kiti: Çoklu Çözüm Mevcuttur

> SUP ,Cam donanım üreticisi, Çerçevesiz cam duş en popüler seçimdir

posta etiketi

ilgili ürünler

Bootstrap